Доска объявлений | Украина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Доска объявлений | Украина » Гаджеты » Ґаджети

Ґаджети

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Якось поступово айфони відходять в тінь. В крайньому випадку, вже нема тої істерики навколо них. Що прийде їм на зміну?

0

2

Еще какую-то хрень придумают!

0

3

Та вже думають... Десь читала про апарат, який поєднає функції смартфона, ноута та планшета. Там і GPS, і пульс, управління системами розумного будинку... Мені здається зараз з цим смартфон справляється, крім пульсу.

0

4

Просто теперішні смартфони ускладнюються, вони виконують все більше функцій. Зараз це вже далеко не той мобільний телефон, з якого вони розпочиналися. Навіть дешеві смартфони - синтез багатьох приладів. Вже є ігрові смартфони, які мають величезний ресурс. Звичайно їх ще рано порівнювати з ігровими ПК. Там все на вищому рівні!

Отредактировано Forofon (2019-03-01 23:08:17)

0

5

А які б взяти геймерські навушники? Чи не варто?

0

6

Ось добре що я натрапила на вас. Я хочу купити ігрові навушники в подарунок, мій хлопець любить пограти на ПК. Але я в цьому не розбираюся. В пошуках натрапила на огляд ігрової гарнітури Asus ROG Delta. Там саме мова про навушники. Звичайно, я розумію, що це реклама, тому там може бути прикрашено. Але оглядач так детально про  все розповідає, що навіть я, здається, починаю розуміти переваги цих навушників. Але чи такі вони добрі насправді? Скажіть, вам би такий подарунок сподобався? Хоч, з іншого боку, який би гравець відмовився від можливості заволодіти справжніми геймерськими навушниками... Куплю!

0

7

Сейчас технология не стоит на месте, есть много интересного

0

Вы здесь » Доска объявлений | Украина » Гаджеты » Ґаджети