MARKETING — Доска объявлений | Украина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » MARKETING — Доска объявлений | Украина » Детские товары » Оформлення дитячої кімнати


Оформлення дитячої кімнати

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Зараз зайнялися ремонтом дитячої. Хотілося б наповнити її чимось незвичайним - меблі, іграшки, планування, оформлення. В кого які будуть ідеї?

0

2

Polina написал(а):

Зараз зайнялися ремонтом дитячої. Хотілося б наповнити її чимось незвичайним - меблі, іграшки, планування, оформлення. В кого які будуть ідеї?

Я не знаю, як ви це оформите, але я нещодавно наштовхнулася на Арт Пуфі на річ, що мені сподобалася. Вони виготовляють крісла-груші, але не звичайні, а в вигляді казкових та мультяшних героїв. http://art-puf.com.ua/shop/beskarkasnaja_mebel_dlja_detej-0-113 Тут, на мою думку, суцільні плюси! Крісла безкаркасні, м'які, тобто об них неможливо травмуватися. Вони яскраві, тому стають окрасою дитячої. Вони в знайомих дітям образах, тому однозначно дітям подобаються. Малеча на них грається, малеча з ними грається. Це і меблі, і іграшки, і друзі дітей одночасно.
http://art-puf.com.ua/_sh/3/318.jpg

0

3

Чудова малява! Стільки емоцій!

0

4

Так можно ведь в интернете посмотреть, есть очень много магазинов которые продают мебель

Отредактировано Winter (2018-12-08 13:35:24)

0

5

Я могу вам подсказать где купить кровать для ребенка, купили дочке недавно отличную кровать в спальню из дерева, специально выбирала себе из натурального материала... много интернет магазинов пересмотрела но потом как то случайно на глаза попалась реклама нового магазина,"Клён" называется, там и смогла найти подходящий для себя вариант! Так что рекомендую! А вот их сайт: https://klen.ua/uk/lizhka

0

6

Емоційна мала!

0

7

Під стать кріслу.

0

8

Так, емоції зашкалюють. Але це ще ніщо!.. Бачили б ви емоції моєї племінниці, коли я їй подарувала смартфон! Вона і сміялася, і стрибала, і качалася... Як вона сказала, її "ковбасило".

Отредактировано Avfia (2019-01-25 14:26:25)

0

9

При ремонті дитячої кімнати виникають багато різнопланових питань. Одне з них - комп'ютер. Будете ставити? Адже він в дитячій кімнаті стане медіацентром і, що б ви не робили, діти біля нього будуть проводити немало часу. Тому важливо поставити якісний монітор, який не даватиме великого навантаження на очі. Можете познайомитися з оглядом, можливо вам це стане в нагоді при виборі монітора.

0

10

Важливо якось розділити дитячу на зони.

0

11

Можна меблями відділити ігрову зону від зони сну.

0


Вы здесь » MARKETING — Доска объявлений | Украина » Детские товары » Оформлення дитячої кімнати