MARKETING — Доска объявлений | Украина

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » MARKETING — Доска объявлений | Украина » Интернет » Заработок в Интернете


Заработок в Интернете

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Ходят целые легенды о баснословных зарабоках в сети. Так ли это? В каких направлениях можно бысто  и больше всего заработать не имея ИТ-образования? Скажем так, может ли среднестатический пользовательпретендовать на нормальные деньги? Как эти деньги получить?

0

2

В вас стільки питань. :) Звичайно, людина без спеціальних знань не може казково заробляти, але при бажанні - не менше, ніж в реалі, - без проблем. Не треба кидатися на букси,хоч там і найлегший заробіток, але отримують копійки, можете самі подивитися на відомість виведених коштів, яка є на кожному буксі. 10 гривень - це вже багато, хто має рефералів - до сотні. Надійний заробіток - торгівля, хоч і треба крутитися і ризикувати власними коштами. Якщо  страшно вкладати гроші й не хочеться ризику - дропшипінг. Та ж торгівля, але не своїми товарами, а від якогось магазину. Наприклад, http://art-puf.com.ua/index/dropshiping_ukraina/0-161 надає свої майданчик та товари для всіх бажаючих. Можете спробувати, заробіток залежить повністю від вас. Над вами не буде шефа, не буде у вас графіка роботи. Якщо у вас виникнуть труднощі, то Арт-Пуф вам завжди допоможе.

Отредактировано Polina (2018-11-25 18:10:25)

0

3

Цікаво, про таке чомусь не думав.

0

4

По теме ветки форума могу порекомендовать вам этот сайт http://ru.jobsora.com . На нем есть множество вакансий на самые разнообразные тематики. Можете зайти, сами посмотреть. Возможно и вам что то приглянется!

0

5

Для чого на українському форумі кацапський обжора?!? Чи там вам вже яйця прищемили, що й спамити можете тільки по паспорту? По всіх форумах рашка світиться!

0


Вы здесь » MARKETING — Доска объявлений | Украина » Интернет » Заработок в Интернете